Bc. Lenka Kožíšková

Ceník

Ceny za uvedené služby jsou velmi příznivé. Vzhledem k tomu, že jsem pouze fyzická osoba, nezaměstnávám v tuto chvíli žádné osoby a zpracování účetnictví probíhá u mě doma (neplatím tedy žádné nájemné kanceláří) jsou mé náklady minimální a proto Vám mohu nabídnout cenu, která obsahuje z 90 % pouze čistou práci. Není v ní zahrnuta žádná reprezentace firmy a náklady související se zajištěním chodu firmy. Přesto jsou však zpracované výstupy na vysoké profesionální a odborné úrovni. 

 

Ceny jsou vždy domlouvány individuálně podle konkrétní situace u daného klienta. Je možné domluvit paušální částku nebo je platba stanovována přesně podle odpracovaného času.

Cena hodiny práce činí 450 Kč bez DPH. Celková částka bude podložena výkazem práce, takže budete mít přehled o pracnosti Vašeho účetnictví a budete vědět za co platíte.

Níže je uvedený orientační příklad, abyste si mohli udělat představu o fakturované částce. Přesná cena za zpracovnání však vždy záleží na konkrétní situaci daného podnikatele.

V případě Vašeho zájmu o nezávaznou kalkulaci ceny, mě neváhejte kontaktovat.

obrázek - peníze

Příklad:

Společnost s r.o., společník (jednatel) je jediným zaměstnancem firmy, čtvrtletní plátce DPH, plátce silniční daně. Čtvrtletně firma předkládá doklady k zaúčtování: cca 10 faktur vydaných, 15 faktur přijatých, 10 pokladních dokladů, 3 měsíční výpisy z bankovního účtu, 3 vyúčtování cestovních náhrad + měsíčně podklady pro výpočet mzdy jednatele.

 

Přibližná doba potřebná k zaúčtování daných dokladů, sestavení přiznání k DPH, výpočtu zálohy na silniční daň, měsíčnímu vyúčtování mzdy nebo odměny jednatele, přípravě platebních příkazů a provedení potřebných hlášení na úřady je cca 6 hodin (samozřejmě záleží na stavu dokladů, opakování jednotlivých transakcí atd.).

 

Cena za zpracovnání finančního a mzdového účetnictví u toho podnikatele tedy bude přibližně 2.700,- Kč bez DPH za čtvrtletí, tj. 900 Kč měsíčně.

 

Vyhledávání

Kontakt

Bc. Lenka Kožíšková Praha Tel.: 725 175 749
ICQ: 213563965